Unique

Gdynia Orłowo
OSTATNI LOKAL
aleja Zwycięstwa 201
[ LOKALE BIUROWE W SPRZEDAŻY ]

Unique

Kompleks biurowy w prestiżowej, willowo-biznesowej dzielnicy Gdyni Biurowiec UNIQUE to nowa inwestycja trójmiejskiego dewelopera AB Inwestor, która stanowi wyjątkowy mariaż nowoczesnego budownictwa i naturalnego nadmorskiego krajobrazu. Sam biurowiec stanowi główną wizytówkę całego nowo powstającego kompleksu biurowo-mieszkalnego. Jego umiejscowienie zapewnia intymność oraz poczucie spokoju zarówno dla osób, które przebywać będą w biurach, jak i w budynkach mieszkalnych, które są usytuowane tuż obok biurowca UNIQUE. Podobnie, jak w przypadku większości inwestycji AB Inwestor nad koncepcją architektoniczną czuwa gdyńska pracownia Arch Deco, która jest również odpowiedzialna za projekt innego nowoczesnego biurowca – SQUARE, który jest usytuowany w samym centrum Gdyni.

Poznaj Orłowo UNIQUE

Orłowo UNIQUE to trzypoziomowy, kameralny biurowiec, w którym znajdziemy lokale biurowe oraz usługowe, przygotowane w najwyższym standardzie wykończenia. Budowa lokali daje duże możliwości swobodnego dostosowania przestrzeni pod indywidualne potrzeby, nawet w przypadku najbardziej wymagających najemców. Dostępne metraże są zróżnicowane i atrakcyjne dla każdego rodzaju biznesu – 90 m2 oraz 125 m2 przestrzenie zlokalizowane na pierwszy oraz drugim piętrze. Charakterystyczna dla architektury biurowca UNIQUE jest przeszklona fasada, która daje możliwość obcowania z naturą oraz urokliwą, ekskluzywną dzielnicą o charakterze willowym. Całość dopełniają wysokiej jakości wykończenia wewnątrz biurowca, które są połączeniem surowych, lecz eleganckich industrialnych elementów z wyrazistymi złotymi detalami które nawiązują do tej naturalnej, a zarazem elitarnej przestrzeni.

Lokalizacja

Lokalizacja biurowca UNIQUE to jeden z głównych atutów tej inwestycji. Wyjątkowe otoczenie sprawia, że jest to unikalne w tkance miasta połączenie dogodnej lokalizacji tuż przy głównej trójmiejskiej arterii z bliskością natury i nadmorskich krajobrazów. Orłowo UNIQUE to inwestycja położona w odległości zaledwie 1200 metrów od jednej z najbardziej charakterystycznych atrakcji w Orłowie – najstarszego w Europie, ponad 180-metrowego drewnianego Mola. Tuż nieopodal znajduje się również Klif Orłowski, którego wyglądem zachwycają się zarówno turyści jak i mieszkańcy Trójmiasta. Kilkuminutowy spacer po Orłowie wystarczy również, by dotrzeć do brzegu morza oraz by odwiedzić jednej z najbardziej urokliwych rezerwatów przyrody – Kępę Redłowską. Rezerwat ten posiada niebywałe walory przyrodnicze oraz krajobrazowymi i jest objęty ścisłą ochroną. Jego sąsiedztwo jedynie potwierdza wyjątkowe umiejscowienie biurowca UNIQUE i podkreśla prestiżową lokalizację tej inwestycji.

1200m od najstarszego w Europie drewnianego Mola

niedaleko Klif Orłowski

kilka minut do Kępy RedłowskiejDesign Escapes

(58) 621 74 74
+48 788 028 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AB INWESTOR SP. Z O. O.
Andrzej Boczek
Budynek SQUARE

ul. Partyzantów 46/402
81-423 Gdynia

PRZYDATNE LINKI

©2021 AB INWESTOR. All rights reserved.