DolceVita

Gdynia
w trakcie budowy
zakończenie III kwartał 2023

DolceVita

Codzienna radość życia

Marzysz o komforcie życia i celebrowaniu codzienności? Zamieszkaj w gdyńskiej willi, najnowszej inwestycji AB Inwestor i każdego dnia czerp prawdziwą radość z życia. Lokalizacja, funkcjonalność i styl projektu Dolce Vita to odpowiedź na potrzeby osób, poszukujących perfekcyjnego balansu pomiędzy infrastrukturą do aktywnego wypoczynku, dostępem do kultury i miejskim życiem w centrum miasta.

Villa Dolce Vita to nowoczesna butikowa kamienica, składająca się z ośmiu apartamentów. Projekt inwestycji nawiązuje do modernistycznych tradycji Gdyni prostymi i geometrycznymi formami, a jednocześnie stanowi ukłon w stronę nowoczesności. Dzięki temu Dolce Vita doskonale wpisuje się w willowy charakter dzielnicy - Wzgórza Św. Maksymiliana.

Atutem inwestycji jest prestiżowa lokalizacja. Przyszli właściciele apartamentów na Wzgórzu zamieszkają w samym sercu Gdyni, w bliskiej odległości terenów nadmorskich. Dzięki temu zyskają możliwość korzystania zarówno z przestrzeni miejskich i atrakcji miasta, jak i dóbr przyrody – parku, morza, plaży i lasu.

Przewidywany czas zakończenia prac budowlanych w ramach inwestycji to wrzesień 2023 roku.

Lista dostępnych apartamentów

BudynekNr apartamentuilość pokoipoziompow. w m2wartość pln bruttostatusRzut PDF
DolceVita
M1
2
0.
49,51
SPRZEDANE
Pobierz PDF
DolceVita
M2
3
0.
74,58
SPRZEDANE
Pobierz PDF
DolceVita
M3
3
0.
62.68
SPRZEDANE
Pobierz PDF
DolceVita
M4
2
1
44,92
SPRZEDANE
Pobierz PDF
DolceVita
M5
3
1
73,19
SPRZEDANE
Pobierz PDF
DolceVita
M6
3
1
61,76
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M7
4
2
125,31
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M8
3
2
62,68
SPRZEDANE
Pobierz PDF

Apartamenty

Komfortowa przestrzeń do życia

Inwestycja Dolce Vita swoim stylem dopasowuje się do najbliższej okolicy i stanowi enklawę szyku i elegancji. To odpowiedź na potrzeby osób, poszukujących komfortowego miejsca do życia w centrum miasta. Apartamenty zostały rozplanowane i zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę mieszkańcom.

Wysokie sufity oraz duże okna sprawiają, że apartamenty są jasne, przestronne i dają jeszcze więcej możliwości swobodnego urządzenia swojej wymarzonej przestrzeni. Podczas projektowania willi wykorzystano najnowocześniejsze materiały, w tym wysokiej jakości drewniane wykończenia, które nadadzą przytulny i ciepły charakter apartamentom.

Sama bryła budynku charakteryzuje się prostotą i elegancją, dzięki czemu doskonale wpisuje się w sąsiadujące otoczenie willowej dzielnicy. Powierzchnia apartamentów Dolce Vita zaczyna się od 44 m2 do aż 125 m2. Willa Dolce Vita została również wyposażone w windę, funkcjonalne komórki lokatorskie, halę garażową oraz stację ładowania samochodów elektrycznych.

Lokalizacja

Z widokiem na Gdynię

Doskonałym atutem inwestycji jest to, w jaki sposób została wkomponowana w przestrzeń miasta. Otoczenie i okoliczna infrastruktura sprzyjają wygodnemu życiu i sprawiają, że przyszli mieszkańcy willi będą mogli czerpać z uroków życia w Gdyni pełnymi garściami. Sąsiedztwo Bulwaru Nadmorskiego, Parku Centralnego, w którym szczęśliwi posiadacze psów znajdą Psi Skwer do wspólnej zabawy, to doskonałe miejsca, aby spędza wolny czas.

Miłośnikom sportu również nie zabraknie udogodnień sprzyjających aktywnościom. Nieopodal znajdują się korty tenisowe, promenada ze specjalnie wyznaczoną trasą dla biegaczy, ścieżki rowerowe i siłownie „pod chmurką”.

Lokalizacja inwestycji Dolce Vita w centrum Gdyni, to wygoda, oszczędność czasu i możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej, gastronomicznej i handlowo-usługowej. Śródmieście obfituje bowiem w miejsca często i chętnie odwiedzane przez osoby lubiące być w centrum miejskiego życia. To wszystko sprawia, że Dolce Vita stanowi doskonałe miejsce do życia dla ludzi spełnionych, doceniających codzienność. Najnowsza inwestycja AB Inwestor jest idealną przestrzenią do rozwijania swoich pasji i korzystania z miejskiego życia w pełni, bez kompromisów.

Design Escapes

(58) 621 74 74
+48 788 028 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AB INWESTOR
Andrzej Boczek
Budynek SQUARE

ul. Partyzantów 46/402
81-423 Gdynia

PRZYDATNE LINKI

©2021 AB INWESTOR. All rights reserved.