Square

Gdynia Centrum
inwestycja zrealizowana

Square

Unikalna przestrzeń biurowa z segmentu premium Biurowiec SQUARE to nowa inwestycja w portfolio AB Inwestor zlokalizowana w samym centrum Gdyni, u zbiegu ulic Świętojańskiej, Partyzantów i skweru Plymouth. Konstrukcja biurowca, od zakończenia budowy w III kwartale 2020 roku, zachwyca mieszkańców swoim nowoczesnym wyglądem i wpisującym się w tkankę miasta designem.  Dzięki architektom z gdyńskiej pracowni Arch Deco projekt architektoniczny nawiązuje do koncepcji gdyńskiego modernizmu, jednocześnie zachwycając nowoczesnym wykończeniem i detalami elewacji. Bryła budynku jest odważna, a przy tym zachowuje swoją funkcjonalność i użyteczność. Bryła biurowca SQUARE została wkomponowana w istniejącą zabudowę Gdyni oraz dopasowana do układu ulic oraz wysokości sąsiadującej z nim zabudowy. Projekt doskonale uzupełnia przestrzeń miejską i świetnie wygląda w otoczeniu okolicznych budynków oraz zielonej roślinności pobliskiego Parku Centralnego. To właśnie jego bliskość jest jednym z największych atutów biurowca SQUARE. Dzięki przeszklonej fasadzie budynku pracownicy biur oraz lokali usługowych będą mogli codziennie cieszyć się widokiem zieleni Parku Centralnego, jednocześnie czerpiąc wszelkie korzyści związane z lokalizacją budynku w samym sercu miasta.

Apartamenty

Nowoczesna przestrzeń do pracy Powierzchnia użytkowa tego sześciokondygnacyjnego budynku biurowego sięga 4 tys. m2. Bryła charakteryzuje się zróżnicowaną wysokością – 7 kondygnacji od strony zmodernizowanego Skweru Plymouth oraz 6 od ulicy Partyzantów. Na parterze biurowca SQUARE, tuż obok zrewitalizowanego Parku Centralnego, przewidziana jest część restauracyjno-usługowa, która zapewni przyszłym właścicielom, jak i pracownikom biur, idealną przestrzeń na chwilę relaksu oraz spotkania biznesowe. Całość dopełnia część wspólna biurowca – eleganckie lobby z ochroną, w którym przewidziano atrakcyjny design uwzględniający sztukę nowoczesną. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum Gdyni, dlatego, aby uniknąć ewentualnych problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego, budynek SQUARE posiada podziemny, jednopoziomowy parking, który pomieści aż do 44 samochodów osobowych.  Na placu przed biurowcem powstanie ogólnodostępny skwer z fontanną, ścieżkami i gastronomią w części parterowej, który ma płynnie łączyć się z terenem miejskiego parku.  

Lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja Biurowiec SQUARE zlokalizowany jest w prestiżowej lokalizacji w centrum Gdyni u zbiegu ulic Świętojańskiej i Partyzantów, tuż przy samym skwerze Plymouth, w bliskim sąsiedztwie Parku Centralnego, którego zieleń widoczna jest z okien biur i lokali użytkowych. Budynek dzieli zaledwie kilka kroków od Urzędu Miasta Gdyni oraz ulicy Świętojańskiej. Lokalizacja w samym sercu Gdyni i bliskość najważniejszych trójmiejskich arterii zapewniają doskonały dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Rozpocznij już teraz swoją biznesową przygodę w samym centrum Gdyni i zainwestuj w biura i lokale usługowe w biurowcu SQUARE!

Przystanki autobusowe i trolejbusowe zlokalizowane w kilku punktach wokół budynku

Kilka kroków od stacji SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana.

5 minut własnym środkiem transportu do dworca Gdynia Główna w Gdyni.

10 minut samochodem do Obwodnicy Trójmiasta.

Tuż obok budynku zieleń i nasadzenia Parku Centralnego.

Mnóstwo punktów gastronomicznych, handlowych i usługowych w bliskim sąsiedztwie biurowca.


Design Escapes

(58) 621 74 74
+48 788 028 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AB INWESTOR SP. Z O. O.
Andrzej Boczek
Budynek SQUARE

ul. Partyzantów 46/402
81-423 Gdynia

PRZYDATNE LINKI

©2021 AB INWESTOR. All rights reserved.