Batorego 7

Gdynia Centrum
inwestycja zrealizowana

Batorego 7

W samym centrum Gdyni, przy ul. Batorego 7, realizowany jest nowy projekt mieszkaniowy w postaci luksusowego budynku idealnie wkomponowanego w modernistyczną zabudowę miasta. Za elegancką fasadą kryje się nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który posiada w swojej ofercie 40 komfortowych apartamentów na 5. kondygnacjach oraz lokale handlowo-usługowe na poziomie 0. W apartamentach na najwyższym piętrze zaprojektowano tarasy zielone, z których rozciąga się niesamowity widok panoramy Gdyni. Teren wokół budynku będzie monitorowany i oświetlony. W hallu głównym przewidziano stanowisko concierge, a w podziemiu znajdować się będzie przestronna hala garażowa, gwarantująca pełną wygodę parkowania.

Apartamenty

Batorego 7 to również nowoczesne i przestronne lokale użytkowe. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni to niezaprzeczalny atut dla rozwoju strefy komercyjnej.

Lokalizacja

Batorego 7 mieści się w ścisłym centrum Gdyni – zaledwie kilkaset metrów od głównych arterii miasta – ulic: Świętojańskiej, 10 Lutego, Starowiejskiej i Władysława IV. Pieszo w ciągu niespełna 10 minut można dotrzeć z Batorego 7 do Teatru Muzycznego, Szkoły Filmowej, Muzeum Miasta Gdyni, Bulwaru Nadmorskiego czy Dworca Kolejowego. Jego wyjątkowa lokalizacja polega na jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb ludzi lubiących zarówno gwar miejski jak i zacisze miejsca, w którym mieszkają.  

10 minut pieszo do Teatru Muzycznego

10 minut pieszo do Szkoły Filmowej

10 minut pieszo do Muzeum Miasta Gdyni

10 minut pieszo do Bulwaru Nadmorskiego

10 minut pieszo do Dworca Kolejowego


Design Escapes

(58) 621 74 74
+48 788 028 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AB INWESTOR SP. Z O. O.
Andrzej Boczek
Budynek SQUARE

ul. Partyzantów 46/402
81-423 Gdynia

PRZYDATNE LINKI

©2021 AB INWESTOR. All rights reserved.